Om Lightmakers

Lightmakers leverer belysningsløsninger til butikklokaler, kontorer og industribygninger.

Vi har lang erfaring og dyktige som ansatte gjør alt for at du som kunde, skal få et lysanlegg tilpasset behovene. Vårt fokus ligger på økt salg, reduserte kostnader og økt komfort gjennom riktig bruk av belysning.

Gjennom våre anerkjente leverandører leverer vi produkter av høy kvalitet med lang levetid. Produktene vi selger er hovedsaklig produsert i Europa.

 

 

Se våre tjenester

Ansatte

Ulf Morgestad

Daglig leder/Lysmaker

T: +47 906 97 995 ulf@lightmakers.no

Roger Nilsen

Lysmaker

T: +47 913 93 118 roger@lightmakers.no

Siv Irene Kind

Lysmaker

T: +47 993 76 655 siv@lightmakers.no

Audun Morgestad

Lysmaker

T: +47 480 61 534 audun@lightmakers.no

Elisabeth Fjeldstad

Lysmaker

T: +47 454 36 866 elisabeth@lightmakers.no

Robin Sylliaas

Lysmaker

T: +47 476 11 902 robin@lightmakers.no

Mercedes Olea Gutiérrez

Lysmaker (avdeling Malaga)

T: +34 670344295 mercedes@lightmakers.no

Trine Pedersen

Lysmaker/Permisjon

T: