Vår filosofi

Lightmakers har et engasjert forhold til lys og da spesielt innenfor det profesjonelle prosjektmarkedet. Da Lightmakers ble startet opp i 2009, var det essensielt å følge firmaets filosofi på aspekter som det visuelle uttrykket, den tekniske kvaliteten, miljø og energiøkonomi.

Grunnlaget for filosofien har vi bygget opp gjennom 25 års erfaring i bransjen. Med kompetanserike lysmakere som yter den beste service og kunnskap til deg som kunde, legger vi til rette for at du skal få realisert ønskene dine.

Med lang og bred erfaring innen vårt fag, samt kunnskap innen det siste i teknologi, design og interiør har vi kombinasjonen som skal til for å innfri kundens forventninger. Våre kunder har ulike behov i forhold til rommet og dets innhold, og lysdesignet blir da selvfølgelig spesialtilpasset. Vår filosofi baserer seg på fleksibilitet og tilpasningsdyktighet uten at det skal gå utover kvalitet og gjennomføring.

Lightmakers legger derfor grunnlaget for at lysanlegget ditt skal være en investering som skal vare i lang tid.

 

Se våre tjenester

Ansatte

Ulf Morgestad

Daglig leder/Lysmaker

T: +47 906 97 995 ulf@lightmakers.no

Roger Nilsen

Lysmaker

T: +47 913 93 118 roger@lightmakers.no

Siv Irene Kind

Lysmaker

T: +47 993 76 655 siv@lightmakers.no

Stian Lillelid

Lysmaker

T: +47 951 30 085 stian@lightmakers.no

Audun Morgestad

Lysmaker

T: +47 480 61 534 audun@lightmakers.no

Trine Pedersen

Lysmaker

T: +47 920 94 956 trine@lightmakers.no

Lightmakers.no ønsker å bruke din lokasjon

Godkjenn Avslå