Om Lightmakers

Lightmakers leverer belysningsløsninger til butikklokaler, kontorer og industribygninger.

Vi har lang erfaring og dyktige som ansatte gjør alt for at du som kunde, skal få et lysanlegg tilpasset behovene. Vårt fokus ligger på økt salg, reduserte kostnader og økt komfort gjennom riktig bruk av belysning.

Gjennom våre anerkjente leverandører leverer vi produkter av høy kvalitet med lang levetid. Produktene vi selger er hovedsaklig produsert i Europa.

 

 

Se våre tjenester

Ansatte

Ulf Morgestad

CEO - Lightmakers Nordic AS

T: +47 906 97 995 ulf@lightmakers.no

Siv Irene Kind

Customer Service

T: +47 993 76 655 siv@lightmakers.no

Audun Morgestad

Key Account Manager

T: +47 480 61 534 audun@lightmakers.no

Freddie Moen

Country Manager Norway

T: +47 952 87 202 freddie@lightmakers.no

Elisabeth Fjeldstad

Customer Service

T: +47 454 36 866 elisabeth@lightmakers.no

Rehan Ahmad

Sales Manager Outdoor

T: +47 992 68 025 rehan@lightmakers.no

Robin Sylliaas

Key Account Manager

T: +47 476 11 902 robin@lightmakers.no

Maria Esbersen

Customer Service

T: +47 951 47 160 maria@lightmakers.no

Mercedes Olea Gutiérrez

Lighting Designer

T: +34 670344295 mercedes@lightmakers.no